Tervendus ja tasakaalustamine

Tervenduse ja tasakaalustuse seanss aitab saada selgust segasel eluperioodil, luua harmooniat stressi ja tasakaalutuse ajal, taastada energiat kui jaks on otsas või saada tervendust mõne füüsilise probleemi korral.

Uue aja energias on raske toime tulla vanade ühisteadvuse mõttemallide ja väärtuste järgi elades. Vanamoodi enam ei saa, aga uutmoodi veel ei oska. Meie meel e mõistus on väga piiratud võrreldes oma tegeliku olemuse – Kõrgema Minaga, kes näeb nö suurt pilti. Seetõttu on mõistusele teadaoleva piiratud info põhjal tehtud otsused sageli vastuolus meie vaimu kõrgema eesmärgiga. Meie potentsiaal inimestena on oluliselt suurem, kui seda praegu kasutame. Sügavas lõdvestuses, kui aju on muutunud teadvuse seisundis, on võimalik saada ühendus oma Kõrgema Minaga ning saada meile nii vajalikke vastuseid.

Seansil õpetan, kuidas puhastada end võõrastest energiatest ning tuua tagasi oma laialiolev isiklik energia; aitan avada, aktiveerida ja tasakaalustada energiakeskusi. Vajadusel kasutan erinevaid teisi tehnikaid ja praktikaid, mis aitavad kas selgust luua, blokeeringutest või sind mittetoetavatest energeetilistest ühendustest vabaneda või piiravaid uskumusi muuta. Igas inimeses on olemas loomulik tervenemistarkus, mille avaldumist saab toetada. Keha, meel ja vaim on tervik – muutused uskumustes põhjustavad ahelreaktsioonina muutusi mentaalses, emotsionaalses ja füüsilises kehas.

Oluline on mõista, et mitte mina ei muuda sinu elu ega tervenda sind, vaid sina ise. Sa oled võimas looja! Minu roll on toetav ja jõustav, kuid muudatused oma elus tuleb teha sul endal. See on meie koosloomine ja sinu vastutus enda eest.
Enese tervendamine viib suurema teadlikkuseni iseendast ja oma rollist suuremas plaanis. See on teekond, rännak iseendani, enese aktsepteerimise, rõõmu, armastuse, tervise ja harmooniani.
Tea, et alustatud protsess jätkub ka peale seansi lõppemist, seetõttu jäta endale aega ja ruumi seda vastu võtta, ülestulnud emotsioone kogeda ning muutustega kohaneda. Ole järgnevatel päevadel enda vastu leebe ja armastav.

moldavite Kaleidoscope