Energeetiliste blokeeringute vabastamine kehast

Me kõik kogeme oma elu jooksul rohkem või vähem nii füüsilisi kui emotsionaalseid traumasid. Kõige sügavamad neist on saadud lapsepõlves. Kui me ei saa või ei oska oma traumast tulenevaid emotsioone ning stressi maandada ja väljendada, vaid surume need alla, kuhjuvad need nii füüsilises, emotsionaalses kui mentaalses kehas. Keha, meel ja vaim moodustavad terviku ning peegeldavad meie seisundit erinevatel tasanditel.

Füüsiliselt tähendab see lihaspingeid ja valu; emotsionaalselt stressi ja ebaratsionaalseid hirme; energeetiliselt aga eluenergia blokeeringuid valdkonnas, kus trauma saadi. Traumad on seotud meie hirmude, kurbuse, viha, abituse, mahajäetuse, reedetuse jms emotsioonidega. Need on meie hinnangud (või kellegi teise hinnangud meie kohta, mille oleme omaks võtnud) olukordadele ja meile endile nendes olukordades.

Energeetiliste blokeeringute eemaldamine on kehatöö, mis aitab lihastesse kogunenud energiapaisudel ja emotsioonidel vabaneda ning seisval energial voolama pääseda. Vabanenud energia annab väe elus edasi liikuda valdkondades, kus vahepeal on olnud nö sein ees. Ole valmis, et sina ise muutud ja sinu elus hakkavad toimuma muutused.

Tegemist ei ole massaažiga vaid intensiivse kehatööga, kus mõjutatakse punkte ja piirkondi kehal, kuhu blokeeringud on tekkinud. Need kohad on reeglina valusad, kuid blokeeringu vabanemisel valu kaob. Energia vabanemise ajal võid kogeda erinevaid aistinguid (surinad, värinad, külma- või kuumatunne, kergus, isegi lõhna- või maitseaistinguid, visuaalseid pilte või värve), emotsioone või saada selgeid taipamisi, mis sind elus edasi aitavad.

Karneool2