Energeetiliste blokeeringute puhastamine

Me kõik kogeme oma elu jooksul rohkem või vähem nii füüsilisi kui emotsionaalseid traumasid. Kõige sügavamad neist on saadud lapsepõlves. Kui me ei saa või ei oska oma traumast tulenevaid emotsioone ning stressi maandada ja väljendada, vaid surume need alla, kuhjuvad need nii füüsilises, emotsionaalses, mentaalses kehas kui identiteedikehas. Samuti oleme omaks võtnud hulgaliselt piiravaid uskumusi enda ja maailma kohta.

Keha, meel ja vaim moodustavad terviku ning peegeldavad meie seisundit erinevatel tasanditel. Füüsiliselt tähendab see lihaspingeid, valu või haigust; emotsionaalselt stressi ja ebaratsionaalseid hirme; energeetiliselt aga eluenergia blokeeringuid valdkonnas, kus trauma saadi. Traumad on seotud meie hirmude, kurbuse, viha, abituse, mahajäetuse, reedetuse jmt emotsioonidega. Need on meie enda hinnangud endale või kellegi teise hinnangud meie kohta, mille oleme omaks võtnud.

Energeetiliste blokeeringute puhastamine aitab kogunenud energiapaisudel ja emotsioonidel vabaneda ning seisval energial voolama pääseda. Vabanenud energia annab väe elus edasi liikuda valdkondades, kus vahepeal on olnud nö sein ees. Ole valmis, et sina ise muutud ja sinu elus hakkavad toimuma muutused.

Tegemist ei ole massaažiga.

Karneool2