Olen keegi, kes on teel – nagu me kõik. Teelolek ja kasvamine on põnev protsess, vahel taevalikult kaunis, teinekord jälle põrgulikult valus. Minu lugu on sarnane paljude teiste eneseotsimise lugudega. Minu arusaamu elust, väärtustest, „õigest“ ja „valest“ kujundasid ja vormisid perekond, kool ning ühiskonnast ja kultuurist pärit väärtushinnangud. Valdavalt olid need keskendunud välistele asjadele, hea mulje jätmisele, saavutustele. Et olla vääriline ja väärtuslik, tuli täita teatud kriteeriume, vastata kellegi teise ootustele, olla veatu, omada teatud asju, positsiooni. Ometi ei toonud välised saavutused sisemist rahu, õnne ja kestvat rahulolu. Uskumus „tee-tööd-siis-tuleb-ka-armastus“ ei pidanud samuti paika. Võõrad arusaamad „heast“, „õigest“ „sobivast“, „võimalikust“ ja „võimatust“ ei haakunud sageli minu sisetundega.

Need vastuolud sisemise ja välise keskkonna vahel viisid mind sügava hingelise kriisini – teadsin, et vanamoodi enam ei saa, aga teisiti ka veel ei osanud. Hakkasin otsima vastuseid oma küsimustele, toetuma oma sisetundele. Vaimse teekonna esimesteks sammudeks said hatha jooga ja kilode kaupa psühholoogiateemalisi ning vaimseid raamatuid. Oma teekonnal kohtusin imeliste ja inspireerivate inimestega. Käisin erinevates teraapiates. Avastasin selle käigus, et ei tunne ennast üldse – kes ma olen, mida ma ise tegelikult tahan, millised on minu võimed ja vägi. Pean enda jaoks elumuutvateks raamatuteks Diana Cooperi „Vaimsete seaduste valguses“, Don Miguel Ruizi „Neli kokkulepet“ ja Sanaya Romani triloogiat „Elamine rõõmus“, „Ärkvelolekust tulenev vägi“ ning „Vaimne kasv“, Kim Michaelsi “Algteadmisi elu mõistmiseks” ja “Vaimse valguse vägi”. Seda suurepäraste vaimsete raamatute nimekirja võiks veel pikalt jätkata, kuid need olid raamatud, mida oma teekonna alguses lugedes hakkasid piltmõistatuse tükid minu jaoks kokku sobituma. Maailma asjad hakkasid arusaadavamaks muutuma, teadvustasin endale oma väge ning vastutust enda elu loomisel.

Järjest enam hakkas mind tõmbama tervendamise poole, tuli äratundmine, et see on minu tee. Alates 2010. aastast olen õppinud ja kogenud erinevaid energeetilise tervenduse- ja kehatehnikaid ning massaaže (reiki, kvantpuudutus, keha blokeeringute eemaldamine, osho tasakaalustav massaaž, sidekoe energeetiline vabastamine e. MER, vabastav hingamine, soul body fusion, mõned access kehatehnikad, lomi-lomi nui massaaž, kraniosakraalne resonantsteraapia, konstellatsioonid, meelerännak jt). Nõnda olengi jõudnud selleni, et jagada massaaži, vaimse nõustamise ja energiatöö abil tervendust ning tasakaaluenergiat ka teistega.
Olen teel nagu teiegi, ja kui tunnete, et saan teid teie teel toetada, siis olete teretulnud minu seanssidele.

Armastusega

Piret

lapizlazuli Kaleidoscope1