MER kehatöö e lihaste ja sidekoe energeetiline vabastamine

MER on lühend inglisekeelsest nimetusest Myofacial Energetic Release, mis tähendabki (süva)lihaste ja sidekoe energeetilist vabastamist. Kasutan seda lühendit lihtsuse mõttes.

MER on aeglane, mediteeriv, kuid sügav ja tugev kehatöö. See on kombinatsioon süvalihaste ja sidekoe massaažist, liigespingete vabastamisest ja energia tasakaalustamisest. Seda lähenemist iseloomustavad teadlikkus, kaastunne ja meditatiivsus. MER kehatöö on sügavalt lõdvestav ja terapeutiline: aitab taastada keha ja meele tasakaalu, parandada kehahoidu ning lahustada kehasse lukustunud emotsioone ja psühholoogilisi kinnihoidmismustreid, mis põhjustavad kehas valu ja pingeid, vähendada stressi, suurendada liigeste liikuvust, parandada vereringet ja energia voolamist kehas, tõsta une kvaliteeti ning tuua suuremat selgust.

Välja on töötatud spetsiaalsed seansid kaela ja selja; selja, jalgade, põlvede ja vaagnapiirkonna; näo, kolju, õlgade ja käte; rinnaku ja kõhupiirkonna jaoks, olenevalt probleemist, mis inimest vaevab. Soovitav on võtta seda kehatööd kuurina, nt kord nädalas kuu aja jooksul või üle nädala 4 korda. Kuur aitab saada sügavamaid tulemusi ning saavutatut kinnistada. Siiski sõltub kordade arv individuaalselt inimesest.

Vastunäidustused: song, diskiprobleemid, rasedus üle 6 nädala, osteoporoos, tugevad veenilaiendid, vanus alla 15a, südamestimulaator, reuma (liigeste degeneratsioon), skisofreenia ja psühhiaatrilised probleemid (ravimite võtmine), haiglaravi, operatsioonist on möödunud vähem kui 6 kuud), mao- ja soolestiku haavandid.

Aega broneerides palun kirjeldage ka lühidalt oma seisundit, mille tõttu MERi soovite.
Soovitav on 1,5 h enne seanssi mitte süüa. Peale seanssi on soovitav juua rohkelt vett, et väljutada vabanenud toksiine.

Ametüst2_300